Fanerad med mahogny.Dekor av Tusen och en natt. Tre lådor samt hyllplan. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 198,5, djup 30, höjd 78 cm. Nyckel finns.
Repor och fläckar. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.