Silver Bägare & Skålar
1209409
CG HALLBERG, Kaffeservis 3 delar Stockholm, 1916, svenska importstämplar.
Cg hallberg, kaffeservis 3 delar stockholm, 1916, svenska importstämplar.

Kaffekanna höjd 19 cm (Märkt C.G Hallberg, Svenska stämplar)
Sockerskål höjd 9 cm. (Endast importstämplar)
Gräddkanna höjd 10 cm. (Endast importstämplar)
Vikt 896 gram.

Vissa anlöpningar. Repor.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Utropspris
3 000 SEK