Konst Klassisk konst
1209455
Ejnar Kohlmann
(1888-1968)
Ejnar kohlmann, olja på duk, signerad.

EJNAR KOHLMANN, olja på duk, signerad.

Tjäderspel. 50 x 61 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
3 000 SEK