Design Möbler
1209466

SPEGEL, Swedish Modern, 1930/40-tal.

Spegel, swedish modern, 1930/40-tal.

Spegel med ram av valnöt. 80 x 70 cm.

Slitage. Märken. Krackelerad lack.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK