SKÅP, allmoge, 1800-tal

SKÅP, allmoge, 1800-tal

Målat skåp med en dörr och bakomliggande hyllor. En låda. Bredd 115, djup 39, höjd 180 cm.

Renoverat och kompletterat, smärre lagningar. Slitage och smärre skador. Går ej att låsa.

Utropspris
3 500 SEK