mått 40 X 59 mm med ögla, totalvikt 14.7 g. Stämplad SA, Stockholm 1975.
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10