KAFFESERVIS, fyra delar, rokokostil, silver, GEWE, Malmö 1969 och 1977.

Bestående av kaffekanna, sockerskål, gräddkanna samt fat. Höjd 8-21 cm, brickans längd 23 cm. Totalvikt 1643 gram.

Slitage, repor, märken.

Utropspris
6 000 SEK