Mörkbetsad björk. Svärtad benställning. Högerdel med nedfällbar lucka och bakomliggande skrivinredning samt två lådor under lucka. Bredd 130. Djup 35. Höjd 114,5 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage och fanerskador. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.