Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Skåp & Byråar
1209954
HÄNGSKÅP, 1800-talets mitt.
HÄngskÅp,  1800-talets mitt.
HÄngskÅp,  1800-talets mitt.
HÄngskÅp,  1800-talets mitt.
HÄngskÅp,  1800-talets mitt.

Målat. Två glasade spröjsade dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 61. Djup 26. Höjd 80 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Torrsprickor. Slitage.

Utropspris
3 000 SEK