Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1210046
Roland Svensson
(1910-2003)
Roland svensson, färglitografi, 1977, signerad 278/360.

ROLAND SVENSSON, färglitografi, 1977, signerad 278/360.

"Vinterskymning, Sandhamn". Bladstorlek 45 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram, missfärgad, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
2 500 SEK