Sideboard i teakfaner med svartlackerade ben. Ett dörrpar till höger med bakomliggande hyllplan. Ett skåp till vänster med lådinredning. Längd 150 cm, höjd 124 cm, djup 44 cm.
Bruksslitage. Repor. Märken. Fläckar på hyllplan.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.