MANSCHETT- OCH FRACKKNAPPAR, åttkantsliapde diamanter och pärlemor.
18K guld, manschettknappar Ø 14 mm, skjortknappar Ø 7 mm, totalvikt 9.8 g. Stämplade CVH, Stockholm 1973 och CGH, Stockholm 1952. Etui från Hallberg medföljer.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.