Fanerat med mahogny och valnöt, svängd bukig front, upptill glasad dörr nedtill två lådor, längd 84, bredd 37, höjd 153 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10