Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Övrigt
1210599
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018)
Ulrica hydman-vallien, skål glas boda  signerad och numrerad unik 1362.

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, skål glas Boda signerad och numrerad unik 1362

Handmålad dekor, diameter 30, höjd 9 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK