ELON ARENHILL odlade pärlor 8-9 mm samt hänge 18K guld och vitguld m 1 tsavorite och 2 briljanter ca 0,35 ct, Malmö1985

Längd ca 51 cm.

Slitage. Repor.

Utropspris
4 000 SEK