Röd rutdekor mot blå fond. Signerad 900440 Orrefors Sven Palmqvist Ravenna Gallery 39-89. Ca 25 x 25 cm
Smärre slitage. Litet nagg på foten.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK