GIANCARLO PIRETTI, STOLAR,8 st, Castelli, Italien 1900-talets slut.
Stomme av förkromad metall, sits och rygg klädda med tyg från Ralph Lauren, sitthöjd ca 50 cm
Åldersrelaterat slitage. Senare klädsel. Fläckar.