ROYAL COPENHAGEN, servisdelar, 7 stycken, porslin. "Musselmalet", Danmark.

1 kakfat på fot, 41., 21 cm (nagg).
1 skålfat på fot, 1023, 17,5 cm.
2 skålar, 1074, längd 19 cm.
1 serveringsfat, 1147, 30 cm.
1 skål, 1177, längd 15 cm.
1 skål, 1018, 20,5 cm (kantlagning).

Slitage. 1 med nagg. 1 med kantlagning.

Utropspris
5 000 SEK