1211633
PRAKTURNA med LOCK, porslin. Fürstenberg, Tyskland, 1900-tal.
Prakturna med lock, porslin. fürstenberg, tyskland, 1900-tal.

Förgylld dekor. Urnformad med dekor av feston. Total höjd 58 cm.

Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P5
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 200
210
236
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
28 jun 10:19
2 200 SEK
28 jun 10:19
2 000 SEK
27 jun 22:04
1 800 SEK
24 jun 20:16
1 100 SEK
20 jun 18:17
1 000 SEK