Important Spring Sale 625  –
Följ auktionen live  ⟩
Important Spring Sale 625  –
Följ auktionen live  ⟩
1211645
KANDELABRAR, ett par, jugend, mässing, Georg Wojidkow Malmö, 1900-talets början.
Kandelabrar, ett par, jugend, mässing, georg wojidkow malmö, 1900-talets början.

För fem ljus vardera. Bredd 40, höjd 46 cm

Smärre slitage.

Utropspris
3 500 SEK