HANS-AGNE JAKOBSSON, "Fata Morgana", taklampor, ett par, Markaryd.
Taklampor med skärmar av mässingsplåt, delvis vitlackerade. Diameter 60 cm vardera. Lösa delar medföljer.
Slitage, repor, ej funktionstestade.
Se även item 1211744.