PUNCHKOPPAR, 9 st, och SKÅLAR, 6 st, silver, 1920-1976.

6 st koppar av GAB, Stokholm 1965. Förgylld insida. I originalförpackning.
3 st koppar av CSON, Göteborg 1920-1925. I originalförpackning.
6 st skålar av Hallberg, Stockholm 1971-1976.

Höjd ca 3-5 cm.
Vikt 445,6 g.

Smärre slitage. Fläckar. Gravyr.

Utropspris
250 EUR