121209

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal.

Byrå med 4 lådor. Intarsiadekor, stenskiva samt beslag i gulmetall. L 43, b 32, h 93. Nyckel finns.

Slitage. En lådbotten skadad.

Utropspris
1 200 SEK