ANGEL PAZMINO, fällstol 1900-talets andra hälft.

Stomme av betsat trä, sits och rygg av skinn med präglad dekor, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage. Repor. Märken.

Utropspris
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13