121249

Wilhelm von Gegerfelt

(Sverige, 1844-1920)
Wilhelm von gegerfelt, olja på uppklistrad duk. sign.

WILHELM VON GEGERFELT, olja på uppklistrad duk. Sign.

Landskap. 39 x 59.

Repor.

Utropspris
2 000 SEK