Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Stolar
1212501
KARMSTOLAR 4 st Italien 1900-talets senare del
Karmstolar 4 st italien 1900-talets senare del.

Stomme av förkromat stålrör, sits rygg och armstöd av skinn, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage. Märken.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - M4
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 000
189
205
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
14 feb 22:50
2 000 SEK
13 feb 17:12
1 200 SEK
11 feb 7:38
1 100 SEK
8 feb 23:43
1 000 SEK
8 feb 19:28
500 SEK