Ek och lackerad mdf, lösa moduler som kan sammanfogas på flera olika vis även vägghängas, lös benställning, mått som monterad nu längd 130, bredd 35, höjd 151 cm, modulstorl bredd 35, höjd 44, längd 22-44-65 cm. Medföljer fästen i metall samt vägghängen och produkt och monteringsinformation
Bruksslitage. Repor. Underrede med vattenskada