LJUSTAKAR, ett par, tenn GAB. 1900-tal.

Ljusstakar av tenn märkta "GAB TENN HANDARBETE". Höjd ca 22-23 cm vardera.

Smärre slitage, repor.

Utropspris
2 500 SEK