Stomme av ek. Hyllplan fanerade med teak. Längd 205, djup 40, höjd 180 cm.
Fläckar. Slitage. Två förstärkningar medföljer.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10