Byrå med tre lådor fanerad med mahogny, palisander mfl. träslag. Intarsiadekor. Draghandtag och beslag av mässing. Stenskiva. Bredd 110, djup 47, höjd 80 cm Nyckel finns.
Löst beslag. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.