Glas Övrigt
121361

VAS, glas, Ingeborg Lundin, Orrefors, sign.

Vas, glas, ingeborg lundin, orrefors, sign.

Balusterformad. Sign "ORREFORS D 4135-230". H 18.

Smärre repor.

Utropspris
600 SEK