Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Möbler
1213655
SERGIO & GIORGIO SAPORITI , soffbord Italien 1970-tal
Sergio & giorgio saporiti , soffbord italien 1970-tal.

Rektangulär skiva av glas, fot av marmor, längd 150, bredd 100, höjd ca 37 cm

Bruksslitage. Nagg.

Placering: Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 timmar 6 minuter
230
2 430
251
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 250 EUR. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
23 maj 18:14
230 EUR
22 maj 22:41
180 EUR
22 maj 17:45
130 EUR
21 maj 19:51
100 EUR
20 maj 16:48
90 EUR