Design Möbler
1213655
SERGIO & GIORGIO SAPORITI , soffbord Italien 1970-tal
Sergio & giorgio saporiti , soffbord italien 1970-tal.

Rektangulär skiva av glas, fot av marmor, längd 150, bredd 100, höjd ca 37 cm

Bruksslitage. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
500 EUR