PARTI PORSLIN, 3 delar, "Musselmalet", Royal Copenhagen.

Kopp med fat, 1036, assiett, 1144 och vas, 1015. Vasens h 7.

Vasen med nagg. Bruksslitage.

Utropspris
800 SEK