Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1213775
Terry Laakso
(Född 1965)
Terry laakso, olja på duk, signerad och a tergo daterad 2015.

TERRY LAAKSO, olja på duk, signerad och a tergo daterad 2015.

"Nyt on kesän meininkiä rakkauella", 40 x 55 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
595
6 299
644
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (30 bud)
15 feb 16:51
595 EUR
15 feb 16:51
575 EUR
15 feb 14:48
570 EUR
15 feb 13:57
550 EUR
15 feb 13:57
540 EUR