Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1213805
BRITA VON SYDOW SÖDÖÖ, olja på duk signerad
Brita von sydow sÖdÖÖ, olja på duk signerad.

Stadsbild med fabriksskorstenar, 77 x 60 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 400
227
245
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
15 feb 14:17
2 400 SEK
15 feb 14:17
2 200 SEK
15 feb 14:17
2 000 SEK
15 feb 14:17
1 900 SEK
15 feb 14:15
1 800 SEK