Sigurd Persson

(Sverige, 1914-2003)
Sigurd Persson
(Sverige, 1914-2003)

SIGURD PERSSON, fat 2 st, "Cultura", 1988.

Numrerade 18/25 resp 7/25. ca 45 x 45 cm. Ett certifikat medföljer.

Originalkartonger medföljer. Smärre slitage. Märken.

Utropspris
2 500 SEK