Möbler Speglar
1214057
SPEGEL OCH SPEGELLAMPETTER, Art Deco, 1930-tal.
Spegel och spegellampetter, art deco, 1930-tal.

Ramverk av tenn. Lampetter med ett ljus vardera. Höjd 35-49 cm. Bredd 12 - 28 cm.

Slitage. Smärre bucklor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
2 500 SEK