Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Övrigt
1214155
JALUSISKÅP, 1900-talets mitt.
JalusiskÅp, 1900-talets mitt.
JalusiskÅp, 1900-talets mitt.
JalusiskÅp, 1900-talets mitt.
JalusiskÅp, 1900-talets mitt.
JalusiskÅp, 1900-talets mitt.
JalusiskÅp, 1900-talets mitt.
JalusiskÅp, 1900-talets mitt.
JalusiskÅp, 1900-talets mitt.

Fanerad med teak. Två jalusier med bakomliggande hyllplan samt lådor. Detaljer i mässing.
Höjd 121 cm, längd 91 cm, djup 40 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 600
151
164
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
25 feb 14:19
1 600 SEK
24 feb 0:15
1 500 SEK
22 feb 12:38
1 000 SEK
21 feb 19:32
300 SEK