Smycken Broscher
1214207
Brosch 18K guld i anpassat etui, med pärla
Brosch 18k guld i anpassat etui, med pärla.

Stämplad Gustaf Dahlgren & co, Malmö, otydlig årstämpel. Längd ca 7 cm, vikt 6 g.

Åldersrelaterat slitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
4 000 SEK