121425

JOHN CLAYTON ADAMS, troligen, olja på pannå. Bär sign. Omkring 1900.

John clayton adams, troligen, olja på pannå. bär sign. omkring 1900.

Flodlandskap. 25,5 x 34,5.

Slitage. Krackelyr.

Utropspris
3 000 SEK