121433

TIDSKRIFTER, 37 st, bla Filmjournalen och Veckojournalen. 1930-60-tal.

Tidskrifter, 37 st, bla filmjournalen och veckojournalen. 1930-60-tal.

Mycket kungligt, bla Drottning Astrid, Gustav V, Hagasessorna, Drottning Ingrid. Filmjournalen med 1930 och 1940-talets stora filmstjärnor.
Medföljande häfte: "Sverige i vapen", Stockholm 1940.

Slitage, ej genomgångna.

Utropspris
600 SEK