Bokhylla fanerad med teak. Målade gavlar med beslag av mässing. Två nedfällbara skåpsdörrar med bakomliggande hyllor. Bredd 148, djup 45, höjd 170 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage, repor, märken, fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.