Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Silver Övrigt
1214564
KÄPPAR, 7 st, silver, bl a KG Markströms, Uppsala 1950.
KÄppar, 7 st, silver, bl a kg markströms, uppsala 1950.

7 käppar med klyka eller handtag i silver, samt 1 medföljande i nysilver. Längd 83-93 cm.

Märken. Slitage. Bucklor. Senare gravyr.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
4 000 SEK