BRUNO MATHSSON, fåtölj med fotpall, "Pernilla" för Firma Karl Mathsson
Stomme av bok med textilklädsel. Stämplad "Bruno Mathsson Design Made in Sweden" samt "Firma Karl Mathsson Made in Värnamo Sweden 1970". Sitthöjd 26, bredd 64 cm
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.