Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Hyllor & Bokhyllor
1214791
BOKSKÅP senempire 1800-talets mitt
BokskÅp senempire 1800-talets mitt.

Fanerat med mahogny, front med glasade dörrar, flankerande kolonnetter med skurna kapitäl, lösa hyllplan, nedtill låda, längd 114, bredd 49, höjd ca 169 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Fanerskador. Fläckar. Repor. Nagg. Märken. Ställvis slitage. Bakben kompletterade

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
4 000
378
409
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
15 feb 14:24
4 000 SEK
15 feb 12:20
3 500 SEK
10 feb 18:03
2 101 SEK
9 feb 7:27
1 500 SEK
8 feb 5:15
1 000 SEK