JOSEF FRANK, bordslampor ett par modellnr 2332 för Firma Svenskt Tenn 1900-talets andra hälft
Fot av mässing, höjd inkl skärm ca 53 cm
Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad. Skärmar med slitage