JOHNNY MATTSSON, Skulptur/Skål, monogramsignerad, 1950-/60-tal.
Snidad teak i form av ölgås. Signerad JM
Höjd 41,5 cm. Längd 22 cm.
Fläckar. Mindre repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK