Bemålad metall, glasad front samt sidor, lösa hyllplan av glas, längd 60, bredd 35, höjd 158 cm
Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Nagg. Märken. Senare målning. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10