Skåp fanerat med teak med svärtad benställning. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan. Inköpt på Nordiska Kompaniet. Bredd 162, djup 46, höjd 131 cm Nyckel finns.
Repor. Märken. Fanerlagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.